W mediach

W mediach

Wizyta Pana Premiera Mateusza Morawieckiego
2020-06-29
Wizyta Pana Premiera Mateusza Morawieckiego
Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 26 czerwca Pan Premier Mateusz Morawiecki odwiedził firmę Polcar - europejskiego lidera rynku części nadwozia. 

W trakcie wizyty Prezes Rady Ministrów zapoznał się z działalnością firmy i przykładami z oferty Polcar, które tworzą wielopoziomowy wybór, umożliwiając klientom podejmowanie świadomych decyzji na podstawie informacji dotyczących produktów i własnych kryteriów. Pan Premier zapoznał się także z przykładami rozwiązań automatyzujących pracę podczas kompletacji zamówień części samochodowych. 
Firma, która zaczynała się właściwie praktycznie z niczego, zaczynała od bardzo niewielkiej liczby klientów, dzisiaj eksportuje praktycznie na cały świat. Bez wyjątku do wszystkich krajów Europy - mówił Premier Mateusz Morawiecki.W ciągu minionych 34 lat zdobyliśmy klientów we wszystkich krajach Europy, w USA, w Korei Południowej, w Afryce. Skutecznie współpracujemy i inicjujemy produkcję polskich firm. Małych i średnich. Dodam, że około 25% naszego eksportu, to części wyprodukowane w Polsce - powiedział Andrzej Senkowski, Właściciel firmy Polcar. 

Wizyta Premiera Morawieckiego, była pierwszą tak wysokiej rangi wizytą w firmie Polcar.

Film z wizyty Pana Premiera w Polcar:
Polcar
loading