Praca

Praca

Praca
Nowoczesna, prężnie rozwijająca się polska firma z branży motoryzacyjnej
poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:
Asystent działu eksportu z językiem francuskim
Miejsce pracy: Warszawa- Mokotów lub Wólka Kosowska/ k. Warszawy

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca obsługa klientów zagranicznych
  • Koordynowanie procesu realizacji napływających zamówień oraz reklamacji
  • Komunikacja z działami współpracującymi (import, logistyka, magazyn)
  • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej (faktura, protokół załadunku, CMR)
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego w mowie i w piśmie
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane ekonomiczne lub techniczne
  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność oraz umiejętność bezbłędnej pracy z liczbami
  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w środowisku międzynarodowym, możliwość poznawania innych rynków i kultur
  • Rozwój stanowiska pracy:  udział w pozyskiwaniu nowych klientów, realizacja planów sprzedażowych, analizy rynkowe, wyjazdy służbowe (targi międzynarodowe, wizytacje klientów), podnoszenie kompetencji w wybranych obszarach (szkolenia językowe, kierunkowe, asortymentowe)
  • Bogate świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie zorganizowanych wypoczynków dzieci oraz dofinansowanie wypoczynków pracowników, bożonarodzeniowe karty podarunkowe, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie posiłków)
  • Dostęp do programu MultiSport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Spotkania/ wyjazdy integracyjne
  • Zniżkę na asortyment dostępny w Firmie

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polcar P.P.H. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wejnerta 19 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Polcar
loading